Våra kontor

Våra kontor

VÅRA KONTOR

Vetlanda

If you see this Google Maps wasn't properly loaded. Please refresh your page 🙂

Vetlanda

Pelaren Ekonomi
Storgatan 12
574 32 Vetlanda
Tel: 0383-72 94 00
Öppettider: mån-fre 8.00-17.00

  1. sofie_blom1-redovisningskonsult-svv
  2. SofieB-2

Redovisningskonsult

Sofie Blom

Tel: 0383-72 94 15
sofie@pelaren.nu

  1. anna_classon2-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. AnnaC-2

Auktoriserad redovisningskonsult

Anna Classon

Tel: 0383-72 94 08
anna.classon@pelaren.nu

  1. annsofi_einarsson1-redovisningskonsult-svv
  2. AnnsofiE-2

Redovisningskonsult

AnnSofi Einarsson

Tel: 0383-72 94 02
annsofi@pelaren.nu

  1. anne_haukka1-redovisningskonsult-svv
  2. AnneH-2

Redovisningskonsult

Anne Haukka

Tel: 0383-72 94 05
anne@pelaren.nu

  1. anne-marie-hordegard1_redovisningskonsult-svv
  2. AnneMarieH-2

Redovisningskonsult

Anne-Marie Hördegård

Tel: 070-627 25 41
annemarie@pelaren.nu

  1. anita_karlsson2-redovisningskonsult-svv
  2. AnitaK-2

Redovisningskonsult

Anita Karlsson

Tel: 0383-72 94 03
anita@pelaren.nu

  1. roger-karlsson1-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. RogerK-2

Auktoriserad redovisningskonsult

Roger Karlsson

Tel: 0383-72 94 01
Mobil: 070-515 96 25
roger@pelaren.nu

  1. maria_kindgren1-redovisningskonsult-svv
  2. MariaK-2

Redovisningskonsult

Maria Kindgren

Tel: 0383-72 94 10
maria@pelaren.nu

  1. moa_liderfelt2-redovisningskonsult-svv
  2. MoaL-2

Redovisningskonsult

Moa Liderfelt

Tel: 0383-72 94 13
moa@pelaren.nu

  1. per_lundberg1-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. per_lundberg2-auktoriserad-redovisningskonsult-4f

Auktoriserad redovisningskonsult

Per Lundberg

Tel: 0383-72 94 07
Mobil: 070-331 55 48
per@pelaren.nu

  1. johan_lowhagen1-autoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. JohanL-2

Auktoriserad redovisningskonsult

Johan Löwhagen

Tel: 0383-72 94 06
johan@pelaren.nu

  1. anna_svensson2-redovisningskonsult-svv
  2. AnnaS-2

Redovisningskonsult

Anna Svensson

Tel: 0383-72 94 04
anna@pelaren.nu

  1. elin_svensson1-redovisningskonsult-svv
  2. ElinS-2

Redovisningskonsult

Elin Svensson

Tel: 0383-72 94 12
elin@pelaren.nu

  1. christina_svensson1-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. ChristinaS-2

Auktoriserad redovisningskonsult

Christina Swensson

Tel: 0383-72 94 14
christina@pelaren.nu

Eksjö

If you see this Google Maps wasn't properly loaded. Please refresh your page 🙂

Eksjö

Pelaren Ekonomi
Kaserngatan 26
575 35 Eksjö
Tel: 0381-140 41
Öppettider: mån-tors: 8-16 fre: 8-12

  1. cecilia_abelsson1-redovisningskonsult-svv
  2. CeciliaA-2

Redovisningskonsult

Cecilia Abelsson

Tel: 0381-140 41
cecilia@pelaren.nu

  1. lotta_abelsson1-redovisningskonsult-svv
  2. LottaA-2

Redovisningskonsult

Lotta Abelsson

Tel: 0381-140 31
lotta@pelaren.nu

  1. rolf_abelsson1-redovisningskonsult-svv
  2. RolfA-2

Redovisningskonsult

Rolf Abelsson

Tel: 070-688 44 35
rolf@pelaren.nu

  1. moa_liderfelt2-redovisningskonsult-svv
  2. MoaL-2

Redovisningskonsult

Moa Liderfelt

Tel: 0383-72 94 13
moa@pelaren.nu

Sävsjö

If you see this Google Maps wasn't properly loaded. Please refresh your page 🙂

Sävsjö

Pelaren Ekonomi
Djurgårdsgatan 13
576 32 Sävsjö
Tel: 073-508 76 89
Tel: 0383-72 94 10
mån-fred: 9.30-16.00

  1. tommy_bohlander1-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. TommyB-2

Redovisningskonsult

Tommy Bohlander

Tel: 073-508 76 89
tommy@pelaren.nu

  1. anna_classon2-auktoriserad-redovisningskonsult-svv
  2. AnnaC-2

Auktoriserad redovisningskonsult

Anna Classon

Tel: 0383-72 94 08
anna.classon@pelaren.nu

  1. anne-marie-hordegard1_redovisningskonsult-svv
  2. AnneMarieH-2

Redovisningskonsult

Anne-Marie Hördegård

Tel: 070-627 25 41
annemarie@pelaren.nu

  1. maria_kindgren1-redovisningskonsult-svv
  2. MariaK-2

Redovisningskonsult

Maria Kindgren

Tel: 0383-72 94 10
maria@pelaren.nu

Virserum

If you see this Google Maps wasn't properly loaded. Please refresh your page 🙂

Virserum

Pelaren Ekonomi
Verkstadsgatan 3
577 72 Virserum
Tel: 0495-77 30 30
Öppettider: För besök, ring

  1. eivor_andersson2-redovisningskonsult-svv
  2. EivorA-2

Redovisningskonsult

Eivor Andersson

Tel: 0495-77 30 31
eivor@pelaren.nu